Ορθοδοντικός Δώρα Μπαρτζιώκα

center

Euromedica

euromedica ygeia

Θεσπρωτός-Πυρσός Γρεβενών έβγαλε η κληρωτίδα του Κυπελλου για την Α’ Φάση.

Τον Θεσπρωτό εκτός έδρας θα αντιμετωπίσει ο Πυρσός Γρεβενών, σε νοκ-άουτ αγώνα στις…28-9-14, για το θεσμό του Κυπέλλου της Γ΄ Εθνικής. 

 

Με το νικητή της συνάντησης Ε. Αποστόλου Παύλου-Οικονόμος Τσαριτσάνης εκτός έδρας, αν περάσει ο Πυρσός. 

 

Αναλυτικά η κλήρωση του 2ου ομίλου:

 

2ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Άρτας
Κοζάνη – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οπούντιος Μαρτίνου
Βατανιακός – Λευκάδια
Θεσπρωτός – Πυρσός Γρεβενών
ΑΟ Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος
Μακροχώρι – Οικονόμος Τσαριτσάνης

2η αγωνιστική 2ου ομίλου
Βατανιακός – Λευκάδια / Εθνικός Φιλιππιάδας – Αναγέννηση Άρτας
Μακροχώρι – Οικονόμος Τσαριτσάνης / Θεσπρωτός – Πυρσός Γρεβενών
Πύρασος – Δωτιέας Αγιάς / Κοζάνη – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Οπούντιος Μαρτίνου / ΑΟ Τρίκαλα – Ρήγας Φεραίος

 

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του κυπέλλου και για τους 4 ομίλους:
1ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός
Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου
Θύελλα Φιλώτα – Άρης Θεσσαλονίκης
Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Καστοριά – Έβρος Σουφλίου
Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός
Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος

2η αγωνιστική 1ου ομίλου

Εθνικός Αγιονερίου – Καμπανιακός / Αναγέννηση Γιαννιτσών – Βυζάντιο Κοκκινοχώματος
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Άρης Ακροποτάμου / Καβάλα – Απόλλων Αρναίας
Ορφέας Ελευθερούπολης – Πανσερραϊκός / Δόξα Δράμας – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Θύελλα Φιλώτα – Άρης Θεσσαλονίκης / Καστοριά – Έβρος Σουφλίου

3ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Λουτράκι – Μανδραϊκός
Αχαϊκή – Πανελευσιανιακός
Ερμής Κιβερίου – Ζακυνθιακός
Δόξας Ν. Μανωλάδας – Βύζας Μεγάρων
Παναρκαδικός – Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας – Αστέρας Μαγούλας
Κύμη – Καλαμάτα
Ο Αιολικός προκρίνεται στη 2η αγωνιστική άνευ αγώνα

2η αγωνιστική – διασταυρώσεις ζευγαριών
8. 4 vs Αιολικός
9. 1 vs 6
10. 5 vs 2
11. 3 vs 7

4ος όμιλος, 1η φάση (28/9)
Γιούχτας – Αστέρας Βάρης
Ηλυσιακός – Ιωνικός
Κισσαμικός – Νέα Ιωνία
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Εθνικός Πειραιά
ΠΑΟ Κρουσσώνα – Ατρόμητος Πειραιά
Ηρόδοτος – Κηφισιά
Γλυφάδα – Τριγλία Ραφήνας 

2η αγωνιστική – διασταυρώσεις ζευγαριών
8. 2 vs 7
9. 1 vs 6
10. 4 vs 3

Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του κυπέλλου όπως το παρουσίασε η ΕΠΟ

 

http://vatolakkiotis.blogspot.gr/