electronet 3
aggelies banner
euromedica 15
gr info
banner3
Τρίτη, 28 Ιανουάριος 2014 02:43

Απονομές Αγώνων Μοτ/τας 2013 Α.ΜΟΤ.Ο.Ε

26 Ιανουαρίου 2014 η Αθλητική ΜΟΤοσικλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδος  Α.ΜΟΤ.Ο.Ε  έκανε την ετήσια γιορτή με την απονομή των Κυπέλλων στα πρωταθλήματα , μα και τα Κύπελλα  Αγώνων Μοτοσυκλετών.

 

Πλέον ως γνωστό στον χώρο, η γνωστή ομοσπονδία ΜΟΤ.Ο.Ε η οποία εδώ και 30 χρόνια έχει την αρχή...

για την σωστή έκβαση των γεγονότων επάνω στην αγαπητή ομάδα των μοτοσικλετιστών, κατάφερε και πήρε τα σκήπτρα για το «Ευ αγωνίζεσθε!» από την μέχρι πριν μερικών χρόνων, ΕΛ.ΠΑ , η οποία το είχε αυτό εκ Βασιλικού Διατάγματος στην τέλεση αγώνων στην χώρα μας.Αυτοκινήτου μα και Μοτοσικλετών.

 

Η προσπάθεια της ομοσπονδίας ΜΟΤ.Ο.Ε ήταν δύσκολη με διαρκές εκδικάσεις (σε Δικαστήρια) μα και ωριαίες συζητήσεις και διαπραγματεύσεις με τις εκάστοτε κυβερνήσεις οι οποίες ασφαλώς μη έχοντας πάντα την πλήρη γνώση επί του θέματος , έπρατταν,λειτουργούσαν και αποφάσιζαν με τους νόμους, οι οποίοι όμως δεν συνάδουν με την σημερινή πραγματικότητα.

Στο τρέξιμο αυτό της ΜΟΤ.Ο.Ε και κατόπιν της εμφανίσεως και δεύτερης ομοσπονδίας  στον χώρο, κατάφερε και έχει τα τελευταία χρόνια αυτή την δικαίωση του «Ευ αγωνίζεσθε» ανά την Ελλάδα, μα και τον κόσμο!!!!

Με την νέα ονομασία της καινούριας ομοσπονδίας η οποία παραμένει σαν ΜΟΤ.Ο.Ε αλλά με την πρόσθεση εμπρός με το «Α» που λέει το όνομα  Αθλητική ΜΟΤοσικλετιστική Ομοσπονδία Ελλάδος!

 Στην αγωνιστική αυτή χρονιά του 2013 , η Α.ΜΟΤ.Ο.Ε είχε πλέον και όλα τα αγωνίσματα μοτοσικλέτας.

Με πρωταθληματικούς αγώνες όλη την χρονιά , αλλά και με αγώνες κυπέλων ανάλογα με τα μέρη της χώρας, δλδ Βορείου και Νοτίου Ελλάδος!

Την συγκεκριμένη ημέρα παραχωρήθηκε ένας πολύ καλός χώρος  στο κλειστό αμφιθέατρο του  Υπουργείου Μεταφορών στην Αθήνα.

Ένας χώρος όπου σχεδόν γέμισε από κόσμο της μοτοσικλέτας και των αγώνων αυτής.

Φίλοι των προκριθέντων αλλά και του αθλήματος, μα ασφαλώς και οι προκριθέντες στα πρωταθλήματα και κύπελλα αγώνων μοτοσικλέτας στην Ελλάδα.

 

Βέβαια κατόπιν χρόνων εμού με την ενασχόληση αυτή στις απονομές των επάθλων στον χώρο αυτό, είχα την χαρά να παραβρεθώ σε αυτή την πολύ καλή εκδήλωση που έκανε η Αθλητική Ομοσπονδία.

Να παραβρεθώ, να αποτυπώσω και να σας μεταφέρω όσα μπορέσω με φωτογραφικό υλικό μα και λόγια για όλη αυτή εκδήλωση.

 

Η αγάπη των ανθρώπων αυτών ,(και ε μου του ιδίου), έδειξε και κατάφερε κάτι καλό και σοβαρό στην παρουσία και εκτέλεση της απονομής των επάθλων στους αγωνιζόμενους , που με την βαθμολογία τους στην θέση με τερματισμό  ανά αγώνα, στο τέλος των προβλεπόμενων ημερών τέλεσης αυτών, γίνετε η άθροιση των βαθμών και η μεγαλύτερη που παίρνει αυτός εκ των συναθλητών του, βγαίνει πρώτος κυπελλούχος αλλά και ασφαλώς με την ανεκτίμητη ονομασία του «Πρωταθλητή»!!!

Πάμε λοιπόν τώρα στην ημέρα αυτή!

 

 

26 Ιανουαρίου 2014 επιλέχθηκε η ημέρα αυτή και παραχωρήθηκε από το υπουργείο μεταφορών το κλειστό αμφιθέατρο που βρίσκετε στο κτήριο του υπουργείου μεταφορών στην Αθήνα.

 

Η εκδήλωση έγινε με την παρουσία του υφυπουργού μεταφορών κυρ. Παπαδόπουλου Μιχάλη.

Η εκκίνηση έγινε με την εκφώνηση και ανασκόπηση της αγωνιστικής αυτής χρονιάς του 13’ από τον πρόεδρο της Ομοσπονδίας κυρ. Κορέλη Στέλιου.

 

 

Κατόπιν ο λόγος ζητήθηκε από την ομοσπονδία να μιλήσει ο κυρ. Υφυπουργός , αναφερόμενος σε μερικά θέματα που έχουν τεθεί από την ομοσπονδία και υπάρχουν στα σχέδια επίδοσης των αιτημάτων .

Αφού τελείωσαν οι λόγοι παρακολουθήσαμε ένα βίντεο με στιγμιότυπα από διάφορους αγώνες ανά την Ελλάδα.

Και κατόπιν τούτου ξεκίνησε ασφαλώς η επίδοση των κυπέλλων και μεταλλίων στους αγωνιζόμενους κάθε κατηγορίας, όπως έγινε αυτή την προηγούμενη χρονιά.

Την εκφώνηση ανέλαβε ο δημοσιογράφος κ. Θ.Χούντρας και στον έλεγχο και προβολή των εικόνων ο γραμματέας της ομοσπονδίας ένας πολύ γνωστός δημοσιογράφος και αγωνιζόμενος σε διάφορες κατηγορίες στους αγώνες μότο κ. Στέλιος Χριστοδούλου.

 

 

Η εκκίνηση (όπως έχουμε συνηθίσει να λέμε οι αγωνιζόμενοι!!) 

Έγινε με το πρωτάθλημα MOTO – CROSS

ΜΧ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

MX1

-------------------------------------------------------------------------------

1ος     ΚΟΥΖΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                        ΛΕΜΟΚΑ

2ος     ΒΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                 ΑΜΟΕορδ

3ος     ΣΚΥΒΑΛΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                                       ΟΔΙΚΟ

4ος     ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                     ΠΑΛΕΜΟΤ

5ος     ΜΠΑΞΕΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                               ΜΟΤΟΛΕΣΧΗ

6ος     ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                     ΛΕΜΕ

MX2

1ος     ΚΟΝΤΟΛΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                ΑΟΛΜΟ

2ος     ΤΟΥΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                  ΜΟΒΕ

3ος     ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                                          ΛΑΜΣ

4ος     ΠΑΠΙΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                      ΑΜΛΕΧ

5ος     ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΜΑΝΩΛΗΣ                                        ΑΡΗΣ

6ος     ΓΕΩΡΓΑΝΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                              ΜΑΟΚ

 

 

OPEN

1Ος    ΔΗΜΟΛΙΑΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                                ΛΕΜΟΤ

2ος     ΚΙΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ                           ΜΟΤΟΛΕΣΧΗ

3ος     ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                  ΜΟΒΕ

4ος     ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ                            ΠΑΛΕΜΟΤ

5ος     ΚΡΙΜΠΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ                                       ΜΟΒΕ

6ος     ΛΥΡΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ                                        ΙΚΑΡΟΣ

ΠΑΝ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS MINI – JUNIOR «Λιτόχωρο»

MINI

1ος     ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ                                           ΑΜΛΕΧ

2ος     ΣΑΓΜΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ                                       ΛΕΜΟΘΕ

3ος     ΕΥΜΟΡΦΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                  ΜΟΛΠ

4ος     ΜΑΛΑΚΑΚΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ                                   ΑΜΟΕορδαια

5ος     ΚΑΡΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                        ΜΟΒΕ

6ος     ΤΣΟΥΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                               ΜΑΟΚ

JUNIOR

1ος     ΤΟΥΡΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                ΜΟΒΕ

2ος     ΕΥΜΟΡΦΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                 ΜΟΛΠ

3ος     ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                    ΜΟΒΕ

4ος     ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                  ΑΜΟΕορδαια

5ος     ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                      ΛΕΜΟΤ

ΠΑΝΕΛΛ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ

OPEN

1ος     ΚΡΕΜΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                         ΛΕΔΙΛΑ

2ος     ΒΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                        ΑΡΤΕΜΙΣ

3ος     ΖΕΜΠΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ                                          ΟΜΑΔΑ 65

4ος     ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ                            ΑΡΗΣ

5ος     ΣΠΕΡΕΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                               ΑΡΤΕΜΗΣ

6ος     ΔΑΡΑΜΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                   ΑΡΤΕΜΗΣ

RACING

1ος     ΛΕΦΕΒΡ ΑΝΔΡΕΑΣ                                              ΛΕΜΟΤ

2ος     ΤΣΩΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ                                            ΛΕΜΟΤ

3ος     ΚΙΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                              ΦΙΑΜ

4ος     ΛΕΦΕΒΡ  ΚΩΝ/ΝΟΣ                                            ΛΕΜΟΤ

5ος     ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ                                     ΛΕΜΟΤ

6ος     ΨΥΧΟΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ                                         ΑΡΤΕΜΗΣ

SUPER SPORT 600

1ος     ΣΥΝΙΩΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ                                      ΛΕΜΟΤ

2ος     ΜΠΕΓΝΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                                          ΑΡΗΣ

3ος     ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ                             ΛΕΜΟΤ

4ος     ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                       ΦΙΑΜ

5ος     ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                                   ΑΡΤΕΜΗΣ

6ος     ΤΖΩΤΖΩΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                ΛΕΜΟΤ

SUPERSTOCK SBK

1ος     ΠΙΠΠΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ                                         ΑΡΗΣ

2ος     ΓΚΙΖΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                                        ΦΙΑΜ

3ος     ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                        ΛΕΜΟΤ

4ος     ΤΣΑΛΙΚΗΣ ΦΩΤΗΣ                                              ΑΡΤΕΜΙΣ

5ος     ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ                       ΦΙΑΜ

6ος     ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                  ΛΕΜΟΤ

ENDURO ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

Ε1

1ος     ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΗΣ                                                   ΜΟΛΕΤ

2ος     ΚΑΚΟΛΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                 ΜΟΛΠ

3ος     ΜΑΝΩΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                           ΑΤΤΙΚΟ ΑΣΕΑΔ

4ος     ΔΗΜΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ                                             ΜΟΚαστορια

5ος     ΠΡΟΒΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                            ΛΕΜΑΘ

6ος     ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                                   ΛΕΜΜ

Ε2

1ος     ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ  ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                    ΜΟΓ

2ος     ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                              ΜΟΛΕΤ

3ος     ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         ΣΜΟΚ

4ος     ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                 ΛΑΜΣ

5ος     ΤΣΑΚΑΤΣΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                             ΛΕΜΟΘΕ

6ος     ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  ΕΛΛΙΣΑΙΟΣ                          ΜΟΛΠ

Ε3

1ος     ΚΥΡΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                                             ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ

2ος     ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ                          ΜΟΓ

3ος     ΚΑΡΑΜΠΕΛΑΣ ΚΙΜΩΝ                                    ΛΕΜΑΘ

4ος     ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           ΛΕΔΙΛΑ

5ος     ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                                  ΛΑΜΣ

6ος     ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ         ΛΕΔΙΛΑ

ΕΝ

1ος     ΝΤΟΥΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ                                       ΛΕΜΟΕΡ

2ος     ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΦΟΓΕΡΤ                                            ΛΕΜΟΤ

3Ος    ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                   ΦΙΛΜΑ

4ος     ΣΦΗΝΑΡΟΛΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΗΣ                             ΜΟΚαστορια

5ος     ΠΟΥΦΤΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         ΛΑΜΣ

6ος     ΠΟΥΧΡΟΝΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ                                 ΛΕΜΟΤ

ES

1Ος    ΒΑΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                                          ΛΑΜΣ

2Ος    ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                          ΛΕΜΜ

3Ος     ΝΑΝΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                                  ΛΕΜΟΘΕ

4Ος    ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    ΜΟΛΕΤ

5Ος    ΤΣΙΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                                ΛΕΜΟΤ

6Ος    ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                              ΜΟΘ

ΓΕΝΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

1Ος    ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                                     ΜΟΓ

2Ος    ΤΡΙΓΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ                                               ΜΟΛΕΤ

3Ος    ΚΟΙΝΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         ΣΜΟΚ

4Ος    ΚΥΡΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ                                                   ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ

5Ος    ΖΩΡΑΣ ΑΛΕΞΙΟΣ                                                  ΜΟΛΕΤ

6Ος    ΝΤΟΥΖΕΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ                                         ΛΕΜΟΕΡ

DRAGSTER ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

SUPER PRO

1Ος     ΜΠΟΥΣΙΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                            ΛΕΝΟΕ

2Ος    ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ                                       ΑΡΤΕΜΗΣ

3Ος    ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΚΩΣΤΑΣ                                   ΑΣΗ

4Ος    ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ                                 ΛΕΜΑΚ

5Ος    ΠΕΤΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ                                                 ΛΕΜΑΚ

6Ος    ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                       ΛΕΝΟΕ

SUPER STREET

1ος     ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ                                           ΛΕΝΟΕ

2Ος    ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ   ΣΤΑΜΑΤΗΣ                             ΑΡΤΕΜΙΣ

3Ος    ΚΑΩΒΑΙΟΣ ΗΛΙΑΣ                                                ΑΡΤΕΜΙΣ

4Ος    ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ          ΝΙΚΟΛΑΟΣ                    ΛΕΝΟΕ

5Ος    ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ          ΛΟΥΚΑΣ                        ΑΣΗ

6Ος    ΡΟΥΣΣΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ                                          ΑΣΗ

PRO STREET 2

1Ος    ΡΟΥΣΣΗΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ                                          ΑΣΗ

2Ος    ΟΡΓΟΣΚΑΣ                    ΜΑΡΙΟΣ                                  ΜΟΒΕ

3Ος    ΜΑΛΛΙΑΚΟΥΔΗΣ          ΘΕΟΔΩΡΟΣ                   ΑΣΗ

4Ος    ΤΙΛΣΙΖΟΓΛΟΥ       ΣΑΒΒΑΣ                                   ΛΕΝΟΕ

5Ος    ΜΑΛΑΤΕΖΑΣ        ΚΩΣΤΑΣ                                   ΑΣΗ

6Ος    ΝΑΤΣΙΟΣ              ΓΙΩΡΓΟΣ                                  ΛΕΝΟΕ

STREET 2

1Ος    ΚΟΥΖΟΥΛΟΓΛΟΥ          ΛΟΥΚΑΣ                         ΑΣΗ

2Ος    ΝΑΤΣΙΟΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ                                           ΛΕΝΟΕ

3Ος    ΜΠΟΥΡΑΣ           ΙΩΑΝΝΗΣ                                ΛΕΝΟΕ

4Ος    ΜΑΛΛΙΑΚΟΥΗΣ   ΘΕΟΔΩΡΟΣ                            ΑΣΗ

5Ος    ΛΟΒΑΣΟΦ           ΣΤΑΘΗΣ                                  ΛΕΝΟΕ

6Ος    ΣΑΡΑΝΤΗΣ          ΑΝΤΩΝΗΣ                               ΜΟΒΕ

TRUE STREET

1Ος    ΦΙΛΛΙΠΟΥ           ΧΡΗΣΤΟΣ                                ΛΕΝΟΕ

2Ος    ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ           ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ             ΑΣΗ

3Ος    ΜΟΥΣΟΥΡΗΣ                ΑΓΓΕΛΟΣ                       ΑΣΗ

4ΟΣ    ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ         ΓΙΩΡΓΟΣ                                  ΛΕΜΟΡ

5Ος    ΝΤΙΝΑΣ      ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                     ΛΕΝΟΕ

6Ος    ΠΕΤΡΕΣΗΣ           ΓΙΩΡΓΟΣ                                  ΛΕΜΟΡ

PRO Z

1Ος    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ                      ΑΣΗ

2Ος    ΤΣΙΛΟΒΙΤΗΣ         ΓΡΗΓΟΡΗΣ                              ΛΕΜΑΚ

3Ος    ΧΥΤΑΣ         ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                      ΑΣΗ

4ΟΣ    ΤΟΡΟΣΙΑΝ                    ΑΡΜΕΝ                                   ΛΕΝΟΕ

5Ος    ΜΗΤΣΗΣ    ΒΑΓΓΕΛΗΣ                                        ΜΟΒΕ

6Ος    ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ                                ΑΣΗ  

MINI PRO

1Ος    ΔΑΛΑΣ        ΓΙΑΝΝΗΣ                                          ΑΣΗ

2Ος    ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ        ΙΩΑΝΝΗΣ                      ΑΣΗ

3Ος    ΚΟΥΤΣΑΣ    ΓΙΩΡΓΟΣ                                           ΜΟΤΟΛΕΒ

4ΟΣ    ΛΟΒΑΣΟΦ           ΣΤΑΘΗΣ                                  ΛΕΝΟΕ

5Ος    ΧΥΤΑΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                                    ΑΣΗ

6Ος    ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ            ΚΩΣΤΑΣ                         ΑΣΗ

DRAGSTER ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

SCOOTER

1Ος    ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ    ΒΑΣΙΛΗΣ                                 ΑΣΗ

2Ος    ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ        ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ                   ΛΕΜΑΚ

3Ος    ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ         ΚΩΣΤΑΣ                         ΛΕΝΟΕ

PRO STREET 1

1Ος    ΜΕΡΜΥΓΚΑΣ       ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΑΣΗ

2Ος    ΧΙΟΚΤΟΥΡΗΣ       ΕΥΘΥΜΙΟΣ                              ΜΟΤΟΛΕΒ

3Ος    ΜΠΙΛΑΣ               ΘΕΟΧΑΡΗΣ                             ΑΣΗ

STREET 1

1Ος    ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ       ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΛΕΝΟΕ

2Ος    ΝΙΤΣΗΣ       ΧΡΗΣΤΟΣ                                          ΛΕΝΟΕ

3Ος    ΧΑΤΖΗΑΓΟΥΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ                        ΛΕΝΟΕ

STREET 3

1Ος    ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ     ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ                            ΑΣΗ

2Ος    ΜΠΙΛΑΣ     ΘΕΟΧΑΡΗΣ                                       ΑΣΗ

3Ος    ΒΙΛΧΕΝ       ΠΡΙΦΤ                                               ΛΕΝΟΕ

SCRAMBLE  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

S1

1Ος    ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ        ΒΑΣΙΛΗΣ                                 ΜΟΓ

2Ος    ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΦΙΛΜΑ

3Ος    ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΦΙΛΜΑ

4Ος    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      ΓΙΩΡΓΟΣ                                  ΛΕΜΟΘΕ

5Ος    ΣΠΥΡΗΣ      ΓΙΩΡΓΟΣ                                           ΑΡΗΣ

6Ος    ΨΗΜΜΕΝΟΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ                              ΣΜΟΚ

 

S2

1Ος    ΣΚΥΒΑΛΟΣ           ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ                        ΟΔΙΚΟ

2Ος    ΣΑΠΑΝΤΖΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                    ΟΦΜΓ

3Ος    ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ          ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                 Μοτοκινηση

4Ος    ΜΠΑΚΑΣ              ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΛΕΔΙΛΑ

5Ος    ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑΣ           ΔΗΜΗΤΡΗΣ                  ΦΙΛΜΑ

6Ος    ΘΕΟΔΩΡΟΥ         ΑΝΔΡΕΑΣ                                ΛΕΜΟΕΡ

SCRAMBLE  ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΑ

S1

1Ος    ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                ΦΙΛΜΑ

2Ος    ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΦΙΛΜΑ

3Ος    ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΛΕΜΟΘΕ

S2

1ος     ΣΑΠΑΝΤΖΗΣ        ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ                    ΟΦΜΓ

2Ος    ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗΣ          ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                 Μοτοκινηση

3Ος    ΜΠΑΚΑΣ    ΔΗΜΗΤΡΗΣ                                      ΛΕΔΙΛΑ

SCRAMBLE ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

S1

1Ος    ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ            ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                ΦΙΛΜΑ

2Ος     ΤΟΡΒΑΣ                         ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                ΛΕΜΟΕΡ

3Ος    ΣΠΥΡΗΣ      ΓΙΩΡΓΟΣ                                           ΑΡΗΣ

4Ος     ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΦΙΛΜΑ

5Ος     ΝΤΑΒΕΛΟΣ          ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΦΙΛΜΑ

6Ος    ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ                             ΑΤΤΙΚΟ

S2

1Ος    ΡΑΠΑΤΣΟΥΛΕΑΣ           ΔΗΜΗΤΡΗΣ                  ΦΙΛΜΑ

2Ος    ΘΕΟΔΩΡΟΥ         ΑΝΔΡΕΑΣ                                ΛΕΜΟΕΡ

3Ος    ΛΑΜΠΡΟΥ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΦΙΛΜΑ

4Ος    ΤΣΑΝΑΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ                                       ΛΕΜΟΕΡ

5Ος    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                              ΛΕΜΑΘ

6Ος    ΤΣΟΥΚΛΕΡΗΣ       ΣΠΥΡΙΔΩΝ                              ΦΙΛΜΑ

SSENIOR

1ος     ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ       ΣΠΥΡΟΣ                         ΜΟΛΠ

2Ος    ΤΣΑΝΑΣ      ΙΩΑΝΝΗΣ                                         ΜΟΒΕ

3Ος    ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                              ΜΟΛΠ

4Ος    ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ     ΑΝ.                                ΦΙΛΜΑ

5Ος    ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΣ                            ΠΑΛΕΜΟΤ

6Ος    ΚΑΤΡΑΤΖΗΣ         ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ                       ΜΟΛΠ

ENDURO  ΝΟΤΙΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ

E1

1Ος    ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΦΙΛΜΑ

2Ος    ΓΙΑΝΝΑΚΑΡΑΣ    ΙΩΑΝΝΗΣ                                ΜΟΛΠ

3Ος    ΚΟΡΔΟΝΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΦΙΛΜΑ

4Ος    ΖΑΧΑΡΗΣ             ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΜΟΛΠ

5Ος     ΛΑΜΠΡΟΥ           ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΦΙΛΜΑ

6Ος    ΖΗΣΗΣ                  ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ                          ΑΤΤΙΚΟ ΑΣΕΑ

Ε2

1Ος    ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ   ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ                              ΛΕΜΑΘ

2Ος    ΣΤΑΜΟΥ              ΘΕΟΦΑΝΗΣ                           ΛΕΜΑΘ

3Ος    ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ        ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΛΕΔΙΛΑ

4Ος    ΚΡΙΕΜΠΑΡΙΔΗΣ   ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                          ΜΟΛΠ

5Ος    ΘΕΟΔΩΡΟΥ         ΑΝΔΡΕΑΣ                                ΛΕΜΟΕΡ

6Ος    ΚΟΛΕΥΡΗΣ           ΝΑΘΑΝΑΗΛ                           ΛΕΜΜ

Ε3

1Ος    ΜΑΝΤΖΩΡΟΣ      ΣΤΑΥΡΟΣ                                 ΜΟΛΠ

2ΟΣ    ΤΖΟΒΟΛΟΣ          ΕΥΘΥΜΙΟΣ                              ΑΤΤΙΚΟ ΑΣΑΕ

3Ος    ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ         ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΦΙΛΜΑ

4Ος    ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ                           ΦΙΛΜΑ

5Ος    ΜΗΤΣΑΚΟΣ         ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                           ΦΙΛΜΑ

6Ος    ΜΑΝΕΤΑΣ            ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΛΕΜΑΘ

ES

1Ος    ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ       ΣΠΥΡΟΣ                         ΜΟΛΠ

2Ος    ΡΟΥΣΣΗΣ    ΕΥΣΑΤΑΘΙΟΣ                                    ΛΕΜΟΤ

3Ος    ΝΕΓΡΗΣ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                         ΜΟΛΠ

4Ος     ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΣ   ΜΑΝΩΛΗΣ                             ΑΤΤΙΚΟ ΑΣΑΕ

5Ος    ΤΣΟΥΡΔΗΣ                    ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                           ΦΙΛΜΑ

6Ος    ΤΟΤΟΛΟΣ            ΣΠΥΡΙΔΩΝ                              ΑΡΗΣ

ΜΧ ΝΟΤΙΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΧ1

1Ος    ΚΑΡΑΚΗΣ             ΚΩΣΤΑΣ                                   ΑΣΗ

2Ος    ΤΑΤΑΝΗΣ             ΝΙΚΟΣ                                     ΑΘΛΟΔΡΑΣΙΣ

3Ος    ΚΑΡΑΝΑΣΗΣ        ΑΛΕΚΟΣ                                  ΑΟΛΜΟ

4Ος    ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ                                    ΑΟΛΜΟ

5Ος    ΓΟΥΝΑΡΗΣ          ΓΙΩΡΓΟΣ                                  ΑΟΛΜΟ

6ΟΣ    ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ         ΒΑΣΙΛΗΣ                                 ΠΑΛΕΜΟΤ

ΜΧ2

1Ος    ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ    ΝΙΚΟΣ                                     ΛΕΜΑΝ

2Ος    ΛΑΓΟΥΔΗΣ          ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ                  ΕΔΙΛ

3Ος     ΤΟΜΑΡΑΣ           ΧΡΗΣΤΟΣ                                ΠΑΛΕΜΟΤ

4Ος    ΜΠΟΥΖΟΥΚΟΣ    ΣΤΑΥΡΟΣ                                 ΠΑΛΕΜΟΤ

5Ος    ΠΙΛΑΛΑΣ              ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΛΕΜΑΦΩ

6Ος    ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ    ΗΛΙΑΣ                                      ΠΑΛΕΜΟΤ

ΜΙΝΙ

1Ος    ΑΝΔΡΕΟΥ            ΑΝΔΡΕΑΣ                                ΑΜΛΕΧ

2Ος    ΕΥΜΟΡΦΙΑΔΗΣ   ΓΙΑΝΝΗΣ                                 ΜΟΛΠ

3Ος    ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ       ΚΩΝ/ΝΟΣ                     ΑΣΜΣΑ

4Ος    ΑΛΕΙΦΕΡΟΠΟΥΛΟΣ      ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ                 ΜΟΒΕ

5Ος    ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΥΔΗΣ         ΜΙΧΑΗΛ                        ΑΡΗΣ

6Ος    ΚΡΑΜΒΟΥΣΑΝΟΣ         ΜΑΝΩΛΗΣ                    ΑΡΗΣ

JUNIOR

1Ος    ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ      ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΜΟΒΕ

2Ος    ΕΥΜΟΡΦΙΑΔΗΣ   ΓΕΩΡΓΙΟΣ                                ΜΟΛΠ

3Ος    ΚΟΛΛΙΑΣ              ΦΩΤΗΣ                                   ΜΟΒΕ

4Ος    ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ     ΣΠΗΛΙΟΣ                                 ΛΕΜΟΚΑ

5Ος    ΚΡΑΜΒΟΥΣΑΝΟΣ         ΓΡΗΓΟΡΗΣ                    ΑΡΗΣ

6Ος    ΜΠΑΚΑΣ              ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΛΕΜΟΕΡ

EXPERT ΕΠΑΘΛΟ

1Ος    ΚΟΝΤΟΛΕΤΑΣ     ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΑΟΛΜΟ

2Ος    ΓΕΩΡΓΟΥΣΗΣ       ΓΙΩΡΓΟΣ                                  ΛΕΜΕ

3Ος    ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΑΝΑΣΗΣ                              ΠΑΛΕΜΟΤ

MiniGP Cup 2013

1ος     ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ     ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ                          ΛΕΜΟΤ

2Ος    ΜΠΑΞΙΣΟΓΛΟΥ   ΗΛΙΑΣ                                      ΛΕΜΟΤ

3Ος    ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ      ΔΗΜΗΤΡΗΣ                            ΑΡΗΣ

4Ος    ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ      ΝΙΚΟΛΑΟΣ                              ΑΡΗΣ

5Ος    ΧΑΒΕΛΛΑΣ           ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ                         ΟΜΑΔΑ65

6Ος    ΛΟΜΠΟΤΕΣΗΣ    ΜΑΡΙΝΟΣ                               ΛΕΜΟΤ

  

 

 

 

του Θωμά Τουμπίδη

 

http://edomilamemixanokinita.blogspot.gr/

 


ΣΧΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΩΝ