Παρασκευή, 26 Αύγουστος 2016 21:23

A΄ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (Α) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2016-2017

βαθμολογία 

1 ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ 11 23
2 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 11 23
3 ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚ 11 19
4 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 11 18
7 ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 11 16
5 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 10 14
6 ΝΕΟΧΩΡΙ 11 12
8 ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ  11 11
9 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 10 10
10 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 11 5

 

Α/Α ΣΩΜΑΤΕΙΑ ΑΓΩΝΕΣ ΒΑΘΜΟΙ ΝΙΚΕΣ ΙΣΟΠΑΛΙΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΙ Τέρματα Συντ. Μέσοι Όροι
ΣΥΝΟΛ. ΕΝΤ ΕΚΤ ΣΥΝΟΛ. ΕΝΤ ΕΚΤ ΣΥΝΟΛ. ΕΝΤ   -2 -3 -5 -10 Κυπ.      -3 Υπ - Κατ +/- Υπ - Κατ
1 ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ 11 23 7 3 4 2 2   2 1 1           29   7 +22 2,6 - 0,6
2 ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 11 23 6 4 2 5 2 3                 25   11 +14 2,3 - 1,0
3 ΚΑΜΒΟΥΝΙΑΚΟΣ ΔΕΣΚ 11 19 6 3 3 1 1   4 1 3           21   20 +1 1,9   1,8
4 ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 11 18 5 4 1 3 1 2 3 1 2           24   15 +9 2,2 - 1,4
5 ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 11 16 5 2 3 1   1 5 3 2           26   22 +4 2,4 - 2,0
6 Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 10 14 4 4   2 1 1 4   4           19   25 -6 1,9 - 2,5
7 ΝΕΟΧΩΡΙ 11 12 4 4         7 2 5           19   33 +0 1,7   3,0
8 ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ  11 11 3 3   2 1 1 6 2 4           18   26 -8 1,6 - 2,4
9 ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 10 10 2 2   4 1 3 4 1 3           16   19 -3 1,6 - 1,9
10 ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ 11 5 1 1   2 2   8 2 6           13   32 -19 1,2 - 2,9
ΣΥΝΟΛΑ 108 151 43 30 13 22 11 11 43 13 30 0 0 0 0 0 210 - 210        

 


Π Ρ Ο Γ Ρ Α Μ Μ Α

ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ (Α΄) ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΠΕΡΙΟΔΟΥ   2016-2017    Αος ΓΥΡΟΣ

 

  Σκορ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 0-1
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 1-1
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 2-2
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 5-2
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 3-0
       
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 1-1
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ 4-3
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 3-2
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 4-2
       
3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 0-0
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 3-1
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 6-0
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 4-3
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 1-3
       
4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 3-1
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 4-1
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 0-0
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ 0-6
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 0-2
       
5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 2-0
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 1-0
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 1-0
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 1-1
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 4-3
       
6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1-0
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 5-2
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 2-0
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 5-1
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ 1-4
       
7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 5-2
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 6-0
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ 0-6
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 7-1
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 2-2

 

8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

 
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 4-1
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 1-2
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 2-2
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 4-5
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 2-1
       
9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 0-0
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 3-2
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 2.-1
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 3-1
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 1-5
       
2ος   ΓΥΡΟΣ  
10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ .0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ  - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ .-
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ .2-3
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ  - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ .1-1
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ  - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ .3-2
       
11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ  .3-0
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ  - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ .3-0
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ  - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ .1-0
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ .0-4
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ  - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ .1-1
       
12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ .-
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ .-
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ .-
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ .-
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ .-
       
13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ .-
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ .-
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ .-
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ .-
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ .-
       
       
14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ .-
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ .-
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ .-
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ .-
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ .-
15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ .-
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ .-
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ .-
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ .-
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ .-
       
16η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ .-
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ .-
ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ - ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ .-
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ .-
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ .-
       
17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ .-
ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ - ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ .-
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ .-
ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ .-
ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ .-
       
18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ .-
Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ - ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ .-
ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ - ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ .-
ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ - ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ .-
ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ - ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ .-

β΄ γυρος 

      1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         ΣΑΒΒΑΤΟ  03/12//2016

1 ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ 0-1
    2 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 2-3
3 ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧ ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 3.00 μμ
4 ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 3.00 μμ

                                    ΚΥΡΙΑΚΗ 04/12/2016

5 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 3-2

                                2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         ΣΑΒΒΑΤΟ  10/12/2016

    6 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 3.00 μμ
   7 ΜΕΓΑΡΟΥ ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 3.00 μμ
8 ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3.00 μμ

                             ΚΥΡΙΑΚΗ  11/12/2016

9 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΛΑΗΡ 3.00 μμ
10 ΔΑΚ ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ. Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ  3.00 μμ

                                   3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         ΣΑΒΒΑΤΟ 17/12/2016

   11 ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 3.00 μμ
   12 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡ 3.00 μμ
  13 ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ 3.00 μμ

                               ΚΥΡΙΑΚΗ 18/12/2016

14 ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ 3.00 μμ
  15 ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 3.00 μμ

                               4η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         ΣΑΒΒΑΤΟ  07/01/2017

16 ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3.00 μμ
17 ΔΑΚ ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ 3.00 μμ
18 ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ 3.00 μμ

                                ΚΥΡΙΑΚΗ 08/01/2017

19 ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ 3.00 μμ
20 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ 3.00 μμ

                              

                               5η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

         ΣΑΒΒΑΤΟ  14/01/2017

21 ΚΝΙΔΗΣ ΓΡΕΒΕΝΑ ΑΕΡΑΤΑ ΦΑΣ ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒ 3.00 μμ
22 ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΑΡΗΣ ΚΑΡΠΕΡΟΥ ΚΑΜΒ.ΔΕΣΚΑΤΗΣ 3.00 μμ
23 ΜΕΓΑΡΟΥ ΚΕΡ.ΜΕΓΑΡΟΥ ΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙ 3.00 μμ

          ΚΥΡΙΑΚΗ  15/01/2017

24 ΑΜΥΓΔΑΛΙΑΣ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΤΗΝ.ΑΣΤ.ΚΑΛΗΡΑΧΗΣ 3.00 μμ
25 ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ Δ.Ν.ΠΑΛΙΟΥΡΙΑΣ ΑΕ ΚΟΚΚΙΝΙΑΣ ΠΟΛ 3.00 μμ


ΣΧΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΩΝ