Δευτέρα, 26 Μάιος 2014 12:19

Τα ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα των ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΩΝ 2014 στη Δυτική Μακεδονία


Πρώτο κόμμα η ΝΔ στις ευρωεκλογές στην Περιφέρεια Δ. Μακεδονίας, δεύτερος ο ΣΥΡΙΖΑ, στην 3η θέση η “Ελιά” ενώ στην 4η θέση βρέθηκε η Χρυσή Αυγή .

 

ΔΕΙΤΕ τα  ΤΕΛΙΚΑ Αποτελέσματα 

 ΤΕΛΙΚΑ Αποτελέσματα  ΠΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 

1. 
 ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΝΕΑ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 5.388 24,75%
2. 
 ΣΥΡΙΖΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΣΥΡΙΖΑ 4.050 18,60%
3. 
 έλληνες ευρωπαίοι πολίτες
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων έλληνες ευρωπαίοι πολίτες 2.677 12,29%
4. 
 ελιά ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ελιά ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ 2.487 11,42%
5. 
 ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 1.663 7,64%
6. 
 ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 1.600 7,35%
7. 
 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ 925 4,25%
8. 
 ΛΑ.Ο.Σ.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΛΑ.Ο.Σ. 496 2,28%
9. 
 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 438 2,01%
10. 
 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 304 1,40%
11. 
 ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ 195 0,90%
12. 
 Αγροτικό.Κτηνοτροφικό.Κόμμα Ελλάδας (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Αγροτικό.Κτηνοτροφικό.Κόμμα Ελλάδας (Α.Κ.Κ.ΕΛ) 156 0,72%
13. 
 ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ 146 0,67%
14. 
 ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. 131 0,60%
15. 
 ΓΕΦΥΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ!
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΓΕΦΥΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ! 115 0,53%
16. 
 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ 109 0,50%
17. 
 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ 107 0,49%
18. 
 ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 79 0,36%
19. 
 Σοσιαλιστικό Κόμμα
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Σοσιαλιστικό Κόμμα 74 0,34%
20. 
 ΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΙΝΩΝΙΑ 67 0,31%
21. 
 ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 64 0,29%
22. 
 ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.) 64 0,29%
23. 
 ΣΧΕΔΙΟ Β
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΣΧΕΔΙΟ Β 51 0,23%
24. 
 ΠΡΑΣΙΝΟΙ-Αλληλεγγύη, Δημιουργία, Οικολογία
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΠΡΑΣΙΝΟΙ-Αλληλεγγύη, Δημιουργία, Οικολογία 49 0,23%
25. 
 κοινωνία αξιών
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων κοινωνία αξιών 45 0,21%
26. 
 ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 38 0,17%
27. 
 ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 35 0,16%
28. 
 ΛΕΥΚΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΛΕΥΚΟ 31 0,14%
29. 
 ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 31 0,14%
30. 
 ΕΘΝΙΚΗ ΑΥΓΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΘΝΙΚΗ ΑΥΓΗ 27 0,12%
31. 
 Α.Σ.Κ.Ε.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Α.Σ.Κ.Ε. 18 0,08%
32. 
 ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ 18 0,08%
33. 
 ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ 14 0,06%
34. 
 ΔΡΑΧΜΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΔΡΑΧΜΗ 14 0,06%
35. 
 ΚΟΛΛΑΤΟΣ-ΑΝΕΞ. ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-Οικολογικό Ελληνικό
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΛΛΑΤΟΣ-ΑΝΕΞ. ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-Οικολογικό Ελληνικό 13 0,06%
36. 
 Δημοσθένης Βεργής Έλληνες ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Δημοσθένης Βεργής Έλληνες ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ 12 0,06%
37. 
 Ο.Κ.Δ.Ε.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Ο.Κ.Δ.Ε. 9 0,04%
38. 
 ΚΕΑΝ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΕΑΝ 9 0,04%
39. 
 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 9 0,04%
40. 
 Ε.Ε.Κ. ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Ε.Ε.Κ. ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ 9 0,04%
41. 
 ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ 7 0,03%
42. 
 ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ 0 0,00%
43. 
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0 0,00%

 

 ΤΕΛΙΚΑ Αποτελέσματα  ΣΥΓΚΕΝΤΩΤΙΚΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

1. 
 ΝΕΑ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΝΕΑ  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑ 46.331 25,52%
2. 
 ΣΥΡΙΖΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΣΥΡΙΖΑ 40.790 22,47%
3. 
 ελιά ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ελιά ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΤΑΞΗ 16.426 9,05%
4. 
 ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΛΑΪΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ-ΧΡΥΣΗ ΑΥΓΗ 15.809 8,71%
5. 
 ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΤΟ ΠΟΤΑΜΙ 10.990 6,05%
6. 
 ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 9.859 5,43%
7. 
 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ 8.469 4,67%
8. 
 ΛΑ.Ο.Σ.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΛΑ.Ο.Σ. 5.551 3,06%
9. 
 έλληνες ευρωπαίοι πολίτες
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων έλληνες ευρωπαίοι πολίτες 4.628 2,55%
10. 
 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ 2.830 1,56%
11. 
 ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΗΝΩΝ ΚΥΝΗΓΩΝ 2.071 1,14%
12. 
 ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΛΑΟ 2.041 1,12%
13. 
 ΓΕΦΥΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ!
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΓΕΦΥΡΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ, ΞΑΝΑ! 1.961 1,08%
14. 
 Αγροτικό.Κτηνοτροφικό.Κόμμα Ελλάδας (Α.Κ.Κ.ΕΛ)
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Αγροτικό.Κτηνοτροφικό.Κόμμα Ελλάδας (Α.Κ.Κ.ΕΛ) 1.506 0,83%
15. 
 ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ-ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ 1.445 0,80%
16. 
 ΚΟΙΝΩΝΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΙΝΩΝΙΑ 1.135 0,63%
17. 
 ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΑΝΤ.ΑΡ.ΣΥ.Α. 1.072 0,59%
18. 
 ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ ΠΡΑΣΙΝΟΙ - ΚΟΜΜΑ ΠΕΙΡΑΤΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1.059 0,58%
19. 
 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΙΝΗΜΑ 975 0,54%
20. 
 ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΝΩΣΗ ΚΕΝΤΡΩΩΝ 858 0,47%
21. 
 ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.)
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΝΙΑΙΟ ΠΑΛΛΑΪΚΟ ΜΕΤΩΠΟ (Ε.ΠΑ.Μ.) 810 0,45%
22. 
 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΘΝΙΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ 756 0,42%
23. 
 ΠΡΑΣΙΝΟΙ-Αλληλεγγύη, Δημιουργία, Οικολογία
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΠΡΑΣΙΝΟΙ-Αλληλεγγύη, Δημιουργία, Οικολογία 560 0,31%
24. 
 κοινωνία αξιών
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων κοινωνία αξιών 458 0,25%
25. 
 Σοσιαλιστικό Κόμμα
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Σοσιαλιστικό Κόμμα 390 0,21%
26. 
 ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΛΠΙΔΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑΣ 358 0,20%
27. 
 ΛΕΥΚΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΛΕΥΚΟ 338 0,19%
28. 
 ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΜΑΡΞΙΣΤΙΚΟ-ΛΕΝΙΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ ΕΛΛΑΔΑΣ 302 0,17%
29. 
 ΣΧΕΔΙΟ Β
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΣΧΕΔΙΟ Β 299 0,16%
30. 
 ΔΡΑΧΜΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΔΡΑΧΜΗ 224 0,12%
31. 
 ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΘΝΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ 194 0,11%
32. 
 ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΠΑΤΡΙΩΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 168 0,09%
33. 
 ΚΟΛΛΑΤΟΣ-ΑΝΕΞ. ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-Οικολογικό Ελληνικό
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΛΛΑΤΟΣ-ΑΝΕΞ. ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΙΝΗΜΑ-Οικολογικό Ελληνικό 154 0,08%
34. 
 Δημοσθένης Βεργής Έλληνες ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Δημοσθένης Βεργής Έλληνες ΟΙΚΟΛΟΓΟΙ 131 0,07%
35. 
 Ο.Κ.Δ.Ε.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Ο.Κ.Δ.Ε. 127 0,07%
36. 
 Α.Σ.Κ.Ε.
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Α.Σ.Κ.Ε. 114 0,06%
37. 
 Ε.Ε.Κ. ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων Ε.Ε.Κ. ΤΡΟΤΣΚΙΣΤΕΣ-ΕΡΓΑΤΙΚΟ ΕΠΑΝΑΣΤΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑ 98 0,05%
38. 
 ΕΘΝΙΚΗ ΑΥΓΗ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΘΝΙΚΗ ΑΥΓΗ 79 0,04%
39. 
 ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΟΑΚΚΕ-Οργάνωση για την Ανασυγκρότηση του ΚΚΕ 75 0,04%
40. 
 ΚΕΑΝ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΕΑΝ 71 0,04%
41. 
 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΝΑΝΕΩΤΙΚΗ ΑΡΙΣΤΕΡΑ 9 0,00%
42. 
 ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΚΟΜΜΑ ΙΣΟΤΗΤΑΣ ΕΙΡΗΝΗΣ ΚΑΙ ΦΙΛΙΑΣ 5 0,00%
43. 
 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
 
Αποτελέσματα Υποψηφίων ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 0 0,00%

ΣΧΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΩΝ