Κυριακή, 13 Μάιος 2018 20:56

Εκλογές για την ανάδειξη των κομματικών οργάνων της Νέας Δημοκρατίας - ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα (video)

Ολοκληρώθηκαν το βράδυ της Κυριακής 13-5-2018, οι εσωκομματικές διεργασίες για την ανάδειξη των κομματικών οργάνων της Νέας Δημοκρατίας, που πραγματοποιήθηκαν στα γραφεία της ΝΟ.Δ.Ε. Γρεβενών και στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Δεσκάτης .

 

ΤΕΛΙΚΑ αποτελέσματα

 

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Νο.Δ.Ε. Γρεβενών

1 Τεντόγλου Λεωνίδας 228

Υποψήφια Μέλη Νο.Δ.Ε. Γρεβενών
1 Αναγνώστου Αθανάσιος Χρήστος 70
2 Γερομίχος Ελευθέριος Βασίλειος 98
3 Γιαννακόπουλος Ιωάννης Χρήστος 127

4 Γκάνη Ιωάννα Θεμιστοκλής 176
5 Ηλιάδης Στέφανος Μιχαήλ 27
6 Καψή Μαρία (Μάνια) Δημήτριος 85
7 Μέντζιος Κωνσταντίνος Νικόλαος 159
8 Μπόζιαρη Ελένη Ευάγγελος
84
9 Ντόνας Δημήτριος Κωνσταντίνος 70
10 Ντούνας Αλέκος Γεώργιος 42
11 Πέτρου Στέργιος Γεώργιος 105
12 Σαββίδης Ιωάννης Σταύρος 36
13 Στόκας Ηλίας Νικόλαος 165
14 Ταμπούκας Αδάμ Θωμάς 20
15 Τζάτζης Κωνσταντίνος Αριστοτέλης 59
16 Τσακμακόπουλος Γεώργιος Ιωάννης 57
17 Τσιφόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος 70
18 Φαρμάκη Αφροδίτη Ευάγγελος 62
19 Χαριζόπουλος Ευάγγελος Ιωάννης 214

 

Υποψήφιοι Σύνεδροι
1 Κόραβος Βάιος Ελευθέριος 114
2 Ουζουνίδης Σάββας Κωνσταντίνος 152
3 Πέτρου Αικατερίνη Χρήστος 52
4 Σταυρόπουλος Παναγιώτης Γεώργιος 160
5 Χαριζόπουλος Ευάγγελος Ιωάννης 166

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο. Γρεβενών
1 Κωδουνάς Δημήτριος Ιωάννης 309

Υποψήφια Μέλη Δημ.Τ.Ο. Γρεβενών
1 Ζαρκογιάννη Αλεξία Δημήτριος 31
2 Καγκελάρης Νικόλαος Δημήτριος 51
3 Ματέρης Χαράλαμπος Χρήστος 78
4 Μπαχτσεβάνος Γεώργιος Ευθύμιος 13
5 Ουζουνίδης Σάββας Κωνσταντίνος 273
6 Περικλής Δημήτριος Ευάγγελος 68
7 Πετσούλης Δημήτριος Γεώργιος 78
8 Πλακίδας Στέφανος Ηρακλής 95
9 Πλιάτσικα Σοφία Αθανασίου 211
10 Ρεϊζή Δέσποινα Ευάγγελος 53
11 Σκόδρας Στέλιος Βασίλειος 122
12 Στεφοπούλου Παρασκευή Κωνσταντίνος 118
13 Τσιουμέλας Αθανάσιος Κωνσταντίνος 206

Λευκα14

Ακυρα 9

 

Υποψήφιοι Πρόεδροι Δημ.Τ.Ο. Δεσκάτης
1 Λαβός Ιωάννης Κωνσταντίνος 28

Υποψήφια Μέλη Δημ.Τ.Ο. Δεσκάτης
1 Βλαχόπουλος Ευθύμιος Δημήτριος 6
2 Δαρδούμπας Αθανάσιος Ευριπίδης 7
3 Ζαρζάκης Αθανάσιος Δημήτριος 5
4 Θεοδωράκης Δημήτριος Απόστολος 13
5 Κοντός Παύλος Κωνσταντίνος 11
6 Λάμαρη Ζαχαρούλα Ιωάννης 19
7 Μπαρμούτα Μαρία Αθανάσιος 11
8 Μπικέρης Δημήτριος Δημήτριος 9
9 Παπαχρήστος Κωνσταντίνος Χρήστος 14

Λευκα 2

Media


ΣΧΟΛΙΑ ΧΡΗΣΤΩΝ